Location : Home > A > ASEMPC-54.000MHZ-LR-T
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 89010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 57029 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 61755 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 89010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-125-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-125-41-002101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-125-41-002101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-125-41-002101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-123-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-012101 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-123-41-012101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-123-41-012101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CBPW-13 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CBPW-13 Curtis Industries 147050 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-13 IC 40020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBPW-13 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1999042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1999042 Phoenix Contact 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1999042 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWHW-16 G-SMD Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
AWHW-16 G-SMD Assmann WSW Components 157240 2016+ CONN HEADER LO-PRO 16POS AU SMD Unitronix Electronics Limited
AWHW-16 G-SMD Assmann WSW Components 288510 2016+ CONN HEADER LO-PRO 16POS AU SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1840080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1840080000 Weidmuller 157620 2016+ SL-SMT 5.00/21/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
0050579207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)