Location : Home > A > ASEMPC-40.000MHZ-Z-T
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 98090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 98090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-40.000MHZ-Z-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 98090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
414-83-262-41-134101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-83-262-41-134101 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
414-83-262-41-134101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-83-262-41-134101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325102-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325102-15-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-796636-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796636-0 TE Connectivity AMP Connectors 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796636-0 TE Connectivity AMP Connectors 298490 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796636-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796636-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 20POS 5.08MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
122-13-428-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
122-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 291500 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284047-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284047-9 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284047-9 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284047-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.