Location : Home > A > ASEMPC-33.000MHZ-LR-T
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 88210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 57429 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 62155 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-33.000MHZ-LR-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 88210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6116000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 4-14 AWG
6116000 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6116000 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN MOD JACK 12PORT 8/8 PCB R/A EKT Electronics Co., Ltd
315-43-126-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-126-41-003000 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-066-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold