Location : Home > A > ASEMPC-32.768MHZ-Z-T
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 98690 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 57149 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 98690 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-32.768MHZ-Z-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 98690 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-137-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-43-016-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325145-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325145-12-0 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430005-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430005-18-0 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38431-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38431-18-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38431-18-0 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794105-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-794105-0 Electronics 27649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
146132-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
146132-2 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ CONN HEADER BRKWAY 4POS DUAL TIN Unitronix Electronics Limited
146132-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
146132-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER BRKWAY 4POS DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd