Location : Home > A > ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139480 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 31705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139480 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57129 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 78710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1772070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
1772070000 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1772070000 Weidmuller 147290 2016+ TERMINAL ZDU 2.5-2 BLUE Unitronix Electronics Limited
2-1571550-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
2-1571550-7 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1571550-7 TE Connectivity AMP Connectors 157360 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1571550-7 TE Connectivity AMP Connectors 277510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-038-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-038-10-001101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1924067-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 POS SLD 1.2MM CLN BODY MCON KE
1-1924067-4 N/A 150 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-1924067-4 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ 2 POS SLD 1.2MM CLN BODY MCON KE Unitronix Electronics Limited
1-1924067-4 TE Connectivity AMP Connectors 288270 2016+ 2 POS SLD 1.2MM CLN BODY MCON KE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 13POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637460000 Weidmuller 147740 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637460000 Weidmuller 298150 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1355200-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.236" (6.00mm)
1-1355200-1 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-1355200-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1355200-1 TEConnectivity/AMP 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1-1744418-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole
1-1744418-2 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ 12 POS EP 2.5 HDR GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1-1744418-2 TE Connectivity AMP Connectors 287950 2016+ 12 POS EP 2.5 HDR GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com