Location : Home > A > ASEMPC-26.000MHZ-LR-T
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139590 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 61965 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139590 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57239 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 78470 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-87-640-41-018101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
116-87-640-41-018101 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-640-41-018101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-640-41-018101 Preci-Dip 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-228-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-228-41-004101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-228-41-004101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-228-41-004101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com