Location : Home > A > ASEMPC-24.000MHZ-Z-T
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57349 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-24.000MHZ-Z-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139700 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 12-30 AWG
1020060000 40076 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1020060000 40076 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1020060000 Distributor 142490 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
801-87-048-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-048-10-132101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-048-10-132101 Preci-Dip 146970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-048-10-132101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-93-126-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-126-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
803-83-022-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-022-20-001101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-022-20-001101 Preci-Dip 288650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44812-0010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68046-628 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
68046-628 Amphenol FCI 147090 2016+ CONN RCPT 56POS .100 DBL SMD Unitronix Electronics Limited
68046-628 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
410-83-315-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-315-01-640101 Preci-Dip 157230 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-315-01-640101 Preci-Dip 297670 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1061080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)