Location : Home > A > ASEMPC-20.000MHZ-T3
ASEMPC-20.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-20.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57399 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 62125 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 88650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-43-080-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold