Location : Home > A > ASEMPC-16.384MHZ-T3
ASEMPC-16.384MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-16.384MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 88050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 57099 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 61825 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1716350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1716350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BL 5.08/5 SN OG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1716350000 Weidmuller 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com