Location : Home > A > ASEMPC-16.384MHZ-T3
ASEMPC-16.384MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-16.384MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 88050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 57099 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-16.384MHZ-T3 OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 61825 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1437521-9 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors STAMPED PIN
3-1437521-9 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1437521-9 TE Connectivity AMP Connectors 139360 NEW RoHS STAMPED PIN FindCores Electronics Inc.
M7686-46 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top, Grip 0.100" (2.54mm) Tin
M7686-46 Harwin Inc. 157680 2016+ 10MM JUMPER SKT W/HNDL BLACK Unitronix Electronics Limited
M7686-46 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M7686-46 N/A 2990 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
M7686-46 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87988-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
812-22-035-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 35 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-035-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-035-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 35POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-035-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 35POS SNGL .370 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-035-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 35POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF9M-41P-1V(32) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Tin
DF9M-41P-1V(32) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
DF9M-41P-1V(32) IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF9M-41P-1V(32) NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103166-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-103735-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold