Location : Home > A > ASEMPC-15.000MHZ-LR-T
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 57349 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 62075 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-022-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-022-10-453101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-022-10-453101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-43-033-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold