Location : Home > A > ASEMPC-13.000MHZ-Z-T
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-13.000MHZ-Z-T OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD 139800 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ESQ-106-33-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ESQ-106-33-S-D Samtec Inc. 147730 2016+ CONN RCPT 12POS .100 DUAL GOLD Unitronix Electronics Limited
ESQ-106-33-S-D IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESQ-106-33-S-D NEW 87630 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLT-140-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-83-121-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-121-41-018101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-121-41-018101 Preci-Dip 157280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-121-41-018101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009482132 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1911648 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1911648 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911648 Phoenix Contact 147380 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1911648 Phoenix Contact 299190 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-83-127-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
90130-1124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin