Location : Home > A > ASEMPC-133.333MHZ-Z-T
ASEMPC-133.333MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-133.333MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-133.333MHZ-Z-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 98590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-133.333MHZ-Z-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 41585 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-133.333MHZ-Z-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 98590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387215304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws