Location : Home > A > ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 97670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 57419 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 97670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-11.0592MHZ-Z-T OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 97670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-056-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
326-83-135-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546931-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546931-4 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1546931-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1546931-4 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546931-4 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-145-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0078591024 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers Shunt Connector
1628990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628990000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1628990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 7.50MM 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1628990000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1030580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030580000 Weidmuller 157890 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1030580000 Weidmuller 298270 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1703061-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
1-1703061-2 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ PLUG 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK Unitronix Electronics Limited
1-1703061-2 TE Connectivity AMP Connectors 277850 2016+ PLUG 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395238420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0436450508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
800-80-011-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-011-65-001101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-011-65-001101 Preci-Dip 146970 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-011-65-001101 Preci-Dip 288470 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com