Location : Home > A > ASEMPC-10.000MHZ-LR-T
ASEMPC-10.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-10.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 77770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 62505 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 77770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-032-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-032-65-001101 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-032-65-001101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-032-65-001101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387006124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
803-83-046-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
126-93-648-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
126-93-648-41-002000 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-648-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-648-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-648-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd