Location : Home > A > ASEMPC-100.000MHZ-T3
ASEMPC-100.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-100.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 42405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 98090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 98090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4736A-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 1W DO41G
1N4736A-TP IC 38572 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N4736A-TP IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A SMA
RS1G IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS1G PB-FREE 42000 2016 ROSH&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
325332-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325332-04-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387216703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws