Location : Home > A > ASEM1-32.000MHZ-LC-T
ASEM1-32.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEM1-32.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEM1-32.000MHZ-LC-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEM1-32.000MHZ-LC-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
960222-8100-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
14-8825-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8825-310C Aries Electronics 157610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8825-310C Aries Electronics 279070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFMC-120-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
18-3508-211 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-3508-211 Aries Electronics 147050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-3508-211 Aries Electronics 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325143-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325143-14-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7843246 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1946780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946780000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946780000 Weidmuller 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395373324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5018761840 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
5018761840 Molex, LLC 298470 2016+ CONN 2.0 W/B DL R/A PLUG 18CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1874044 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1874044 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874044 Phoenix Contact 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1874044 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5439811 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)