Location : Home > A > ASEK2-32.768KHZ-LRT
ASEK2-32.768KHZ-LRT
Share on FacebookShare on Facebook
ASEK2-32.768KHZ-LRT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEK2-32.768KHZ-LRT OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57129 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEK2-32.768KHZ-LRT stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ASEK2-32.768KHZ-LRT OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 78910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRY75(TE85L,Q,M) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 700MW SFLAT
CRY75(TE85L,Q,M) 7984566 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CRY75(TE85L,Q,M) 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CRY75(TE85L,Q,M) 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CRY75(TE85L,Q,M) Toshiba 231700 1538+ DIODE ZENER 0.7W 7.5V SFLAT Alphatek Technology Limited