Location : Home > A > ASE3-24.576MHZ-KT
ASE3-24.576MHZ-KT
Share on FacebookShare on Facebook
ASE3-24.576MHZ-KT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE3-24.576MHZ-KT ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ASE3-24.576MHZ-KT OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 87750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE3-24.576MHZ-KT OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 32415 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387317204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387320002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate