Location : Home > A > ASE-75.000MHZ-LR-T
ASE-75.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-75.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-75.000MHZ-LR-T OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD 41695 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASE-75.000MHZ-LR-T OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD 98970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-75.000MHZ-LR-T OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD 57119 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-75.000MHZ-LR-T OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD 98970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-93-952-41-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
116-93-952-41-007000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-93-952-41-007000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-952-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-952-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-87-017-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-017-30-001101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-017-30-001101 Preci-Dip 298470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87982-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold