Location : Home > A > ASE-32.000MHZ-ET
ASE-32.000MHZ-ET
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-32.000MHZ-ET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-32.000MHZ-ET OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD 79110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-32.000MHZ-ET OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD 57649 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-033-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-033-10-273101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-033-10-273101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com