Location : Home > A > ASE-30.000MHZ-LR-T
ASE-30.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-30.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-30.000MHZ-LR-T OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD 41535 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASE-30.000MHZ-LR-T OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD 98670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-30.000MHZ-LR-T OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD 56959 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-30.000MHZ-LR-T OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD 98670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431500-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431500-14-0 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-123-03-T-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
812-22-059-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 59 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-059-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-059-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-059-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 59POS SNGL .390 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-059-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 59POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0026605020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
0026605020 Molex 5,410 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
0026605020 Molex 5,410 11+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1954350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1954350000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954350000 Weidmuller 157340 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1954350000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSM-104-02-T-DH-A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
TSM-104-02-T-DH-A ETC 10000 16+ TERMINALSTRIPS Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TSM-104-02-T-DH-A SAMTEC 5885 2016+ Connector New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
TSM-104-02-T-DH-A IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSM-104-02-T-DH-A NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-80-115-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-115-00-003101 Preci-Dip 157130 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-115-00-003101 Preci-Dip 287730 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1134550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)