Location : Home > A > ASE-24.576MHZ-LR-T
ASE-24.576MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-24.576MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-24.576MHZ-LR-T OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 42035 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASE-24.576MHZ-LR-T OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-24.576MHZ-LR-T OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 57459 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-24.576MHZ-LR-T OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546231-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546231-0 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546231-0 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546231-0 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430000-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-16-0 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1418200000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold