Location : Home > A > ASE-22.000MHZ-ET
ASE-22.000MHZ-ET
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-22.000MHZ-ET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-22.000MHZ-ET OSC XO 22.000MHZ CMOS SMD 57249 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-22.000MHZ-ET OSC XO 22.000MHZ CMOS SMD 79130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-22.000MHZ-ET stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ASE-22.000MHZ-ET ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-048-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
32-9503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-9503-20 Aries Electronics 147520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-9503-20 Aries Electronics 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com