Location : Home > A > ASE-20.000MHZ-LR-T
ASE-20.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-20.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-20.000MHZ-LR-T OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD 42335 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASE-20.000MHZ-LR-T OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD 98190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASE-20.000MHZ-LR-T OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD 57759 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX585-C4V3,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
BZX585-C4V3,135 IC 36450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX585-C4V3,135 IC 38370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX585-C4V3,135 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0386301602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0399700107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
0395430020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole