Location : Home > A > ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD 140160 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD 42385 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD 140160 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD 57809 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD 78190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDC3612_F095 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 2.6A 6-SSOT
FDC3612_F095 Fairchild 157739 15+ MOSFET N-CH 100V 2.6A 6-SSOT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDC3612_F095 Fairchild 684100 1525+ MOSFET N-CH 100V 2.6A 6-SSOT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com