Location : Home > A > ASDMB-7.3728MHZ-LC-T
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 57299 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 41875 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-7.3728MHZ-LC-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6116000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 4-14 AWG
6116000 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6116000 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN MOD JACK 12PORT 8/8 PCB R/A EKT Electronics Co., Ltd
614-83-044-08-031112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 44POS GOLD
614-83-044-08-031112 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-83-044-08-031112 Preci-Dip 157250 2016+ CONN SOCKET PGA 44POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-044-08-031112 Preci-Dip 278810 2016+ CONN SOCKET PGA 44POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1634060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 8POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634060000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0022173232 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-212-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-212-41-001101 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-212-41-001101 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-212-41-001101 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1640270000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS F BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640270000 Weidmuller 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited