Location : Home > A > ASDMB-48.000MHZ-LC-T
ASDMB-48.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-48.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 42405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1858450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 12-22 AWG
1858450000 Weidmuller 147280 2016+ TERMINAL SAK 2.5/EN PA BROWN Unitronix Electronics Limited
116-93-304-41-008000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD
116-93-304-41-008000 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-304-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-304-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-304-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
16-8560-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8560-310C Aries Electronics 157410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8560-310C Aries Electronics 277590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325231-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws