Location : Home > A > ASDMB-33.000MHZ-LC-T
ASDMB-33.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-33.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 140190 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASDMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 62565 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 140190 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-33.000MHZ-LC-T OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 79130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-146-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-146-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-146-01-T-S IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-146-01-T-S NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-8255-211C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-8255-211C Aries Electronics 157690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-8255-211C Aries Electronics 278990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-422-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
126-93-422-41-001000 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-422-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-422-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-422-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3571-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD
42-3571-11 Aries Electronics 147250 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Unitronix Electronics Limited
42-3571-11 Aries Electronics 287410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3571-11 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-102986-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-025-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-025-10-143101 Preci-Dip 157660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
55508-042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-042 Amphenol FCI 147170 2016+ CONN RCPT 42POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-042 Amphenol FCI 298370 2016+ CONN RCPT 42POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-016-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-016-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
812-22-016-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157860 2016+ CONN SPRING 16POS SNGL .295 SMD Unitronix Electronics Limited
812-22-016-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297730 2016+ CONN SPRING 16POS SNGL .295 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971183 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)