Location : Home > A > ASDMB-25.000MHZ-EC-T
ASDMB-25.000MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-25.000MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-25.000MHZ-EC-T OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD 140180 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASDMB-25.000MHZ-EC-T OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD 32405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-25.000MHZ-EC-T OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD 140180 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMB-25.000MHZ-EC-T OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-25.000MHZ-EC-T OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-125-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-011101 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-125-41-011101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-011101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com