Location : Home > A > ASDMB-24.000MHZ-EC-T
ASDMB-24.000MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-24.000MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-24.000MHZ-EC-T OSC MEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 78850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMB-24.000MHZ-EC-T OSC MEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 32345 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-24.000MHZ-EC-T OSC MEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 78850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-24.000MHZ-EC-T OSC MEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-010-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-010-10-216101 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-010-10-216101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1618280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1618280000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1618280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 17POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618280000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
T38165-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38165-14-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38165-14-0 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643642-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS TIN
643642-8 TE Connectivity AMP Connectors 288390 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643642-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
643642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET SIP 10POS .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
643642-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET SIP 10POS .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1691320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1691320000 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691320000 Weidmuller 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com