Location : Home > A > ASDMB-19.200MHZ-LC-T
ASDMB-19.200MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-19.200MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-19.200MHZ-LC-T OSC MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-19.200MHZ-LC-T OSC MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 57699 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-19.200MHZ-LC-T OSC MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 42275 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-19.200MHZ-LC-T OSC MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-250-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-250-41-006101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-250-41-006101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-250-41-006101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
550-10-084-10-031101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-084-10-031101 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-084-10-031101 Preci-Dip 157290 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1673450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 15POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673450000 Weidmuller 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673450000 Weidmuller 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com