Location : Home > A > ASDMB-12.000MHZ-EC-T
ASDMB-12.000MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-12.000MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-12.000MHZ-EC-T OSC MEMS 12.000MHZ LVCMOS SMD 139730 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASDMB-12.000MHZ-EC-T OSC MEMS 12.000MHZ LVCMOS SMD 62105 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-12.000MHZ-EC-T OSC MEMS 12.000MHZ LVCMOS SMD 139730 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMB-12.000MHZ-EC-T OSC MEMS 12.000MHZ LVCMOS SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-12.000MHZ-EC-T OSC MEMS 12.000MHZ LVCMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1722940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722940000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722940000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.50 2POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1722940000 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
0387190266 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 8 ASY
825-22-003-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Through Hole
91596-318LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
430203-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
T38233-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38233-19-0 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38233-19-0 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-917659-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
3-917659-5 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-917659-5 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-917659-5 Electronics 26280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-917659-5 STOCK 43620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1881370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1881370000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1881370000 Weidmuller 157820 2016+ SLDV-THR 5.00/24/180F 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
0346900121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1748360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748360000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 12POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748360000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited