Location : Home > A > ASDMB-10.000MHZ-LC-T
ASDMB-10.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-10.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-10.000MHZ-LC-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 140200 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMB-10.000MHZ-LC-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 57849 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-10.000MHZ-LC-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 78490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASDMB-10.000MHZ-LC-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 57849 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719730325 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0386990030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CS PC 24 ASY C
851-83-013-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-013-40-252101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-013-40-252101 Preci-Dip 157370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-013-40-252101 Preci-Dip 297990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com