Location : Home > A > ASDM1-50.000MHZ-LC-T
ASDM1-50.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-50.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-50.000MHZ-LC-T OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 42385 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
546-87-068-11-061136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 68POS GOLD
546-87-068-11-061136 Preci-Dip 157610 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-068-11-061136 Preci-Dip 279070 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282816-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282816-6 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282816-6 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
282816-6 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282816-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 6POS 10MM TPC Global Service Co.Ltd.
316-83-164-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38535-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38535-13-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38535-13-0 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1797640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797640000 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797640000 Weidmuller 147880 2016+ SL-SMT 5.00/04/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
NPTC172KFMP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC172KFMP-RC IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC172KFMP-RC NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC172KFMP-RC Sullins Connector Solutions 157330 2016+ CONN HEADER .100 34POS Unitronix Electronics Limited
0394210006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.472" (12.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2862576 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2862576 Phoenix Contact 147520 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2862576 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762978 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1762978 Phoenix Contact 157240 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1762978 Phoenix Contact 299050 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1971837-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold