Location : Home > A > ASDM1-44.000MHZ-LC-T
ASDM1-44.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-44.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-44.000MHZ-LC-T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDM1-44.000MHZ-LC-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-4100642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-4100642 22360 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
M80-4100642 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS GOLD
14-0508-31 Aries Electronics 157860 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-0508-31 Aries Electronics 278510 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0508-31 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-44-4111 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-038-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-038-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-038-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-038-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 38 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-038-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 38 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-058-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-058-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-058-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1720641008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.224" (5.70mm) Through Hole, Right Angle Gold
1720641008 Molex, LLC 157740 2016+ RA HDR ASSY 8 CKT 30 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-794624-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
3-794624-8 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ CONN HEADER 8POS DL R/A TIN SMD Unitronix Electronics Limited
3-794624-8 TE Connectivity AMP Connectors 289050 2016+ CONN HEADER 8POS DL R/A TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0050579311 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)