Location : Home > A > ASDM1-33.333MHZ-LC-T
ASDM1-33.333MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-33.333MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 88150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDM1-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 31705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282827-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
282827-9 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282827-9 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282827-9 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
282827-9 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325301-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws