Location : Home > A > ASDM1-32.000MHZ-LC-T
ASDM1-32.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-32.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-32.000MHZ-LC-T OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 42405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB35220207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB35220207 Eaton 147610 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
CB35220207 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF24525000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
VF24525000J0G Amphenol FCI 157780 2016+ 508 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VF24525000J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF24525000J0G NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ161251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ161251 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ161251 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
OSTOQ161251 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A-TB762-OQ15CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
A-TB762-OQ15CV Assmann WSW Components 147150 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB762-OQ15CV IC 40420 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB762-OQ15CV NEW 89210 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-320634-1 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-320634-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONG 12-10AWG #6 PIDG EKT Electronics Co., Ltd
ABLS-14.31818MHZ-B4-T Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
ABLS-14.31818MHZ-B4-T Abracon LLC 57879 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1893313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1893313 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1893313 Phoenix Contact 288530 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1907759 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1907759 Phoenix Contact 157270 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1907759 Phoenix Contact 297290 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9995080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole