Location : Home > A > ASDM1-24.000MHZ-LC-T
ASDM1-24.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-24.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 32115 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AO5401EL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 0.5A SC89-3L
AO5401EL AOS/??? 100000 2021 SOT-523 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AO5401EL AO/??? 100000 2021 SOT-416SOT-523 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AO5401EL AO/??? 357000 2020+ SOT-416SOT-523 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BUK954R4-80E,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 120A TO220AB
BUK954R4-80E,127 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK954R4-80E,127 NXP 232280 1538+ MOSFET N-CH 80V 120A TO220AB Alphatek Technology Limited
BUK954R4-80E,127 NXP 232280 1538+ MOSFET N-CH 80V 120A TO220AB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BUK954R4-80E,127 NXP 787500 1525+ MOSFET N-CH 80V 120A TO220AB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2SJ650 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 12A TO-220ML