Location : Home > A > ASDM1-24.000MHZ-LC-T
ASDM1-24.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-24.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 32115 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50-9518-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9518-10 Aries Electronics 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10 Aries Electronics 157070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10 Aries Electronics 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9518-10 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-26 AWG
351220 37916 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
351220 American Electrical Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FUSE 5X20 24VDC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
351220 American Electrical Inc. 147470 2016+ CONN TERM BLOCK FUSE 5X20 24VDC Unitronix Electronics Limited