Location : Home > A > ASDM1-20.000MHZ-LC-T
ASDM1-20.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-20.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-20.000MHZ-LC-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57879 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDM1-20.000MHZ-LC-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 78410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDM1-20.000MHZ-LC-T s/n 968 ABRACON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0294360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-24 AWG
517-87-293-18-101111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 293POS GOLD
517-87-293-18-101111 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-87-293-18-101111 Preci-Dip 147760 2016+ CONN SOCKET PGA 293POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-87-293-18-101111 Preci-Dip 271250 2016+ CONN SOCKET PGA 293POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963214-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963214-2000-AR-PT 3M 147750 2016+ CONN SOCKET DUAL 14POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963214-2000-AR-PT 3M 297730 2016+ CONN SOCKET DUAL 14POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963214-2000-AR-PT IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-020-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-020-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-020-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-020-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 20 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
90310-114 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
90310-114 Amphenol FCI 147460 2016+ CONN RCPT 14POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
90310-114 Amphenol FCI 298010 2016+ CONN RCPT 14POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90310-114 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022012045 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)
0022012045 Molex 313000 CONN4POS AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
0395373323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)