Location : Home > A > ASD3-66.666MHZ-LR-T
ASD3-66.666MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD3-66.666MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD3-66.666MHZ-LR-T OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD 97910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD3-66.666MHZ-LR-T OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD 42455 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD3-66.666MHZ-LR-T OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD 97910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD3-66.666MHZ-LR-T OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD 57879 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-023-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-023-64-001101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-023-64-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3554-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD
48-3554-11 Aries Electronics 147410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD Unitronix Electronics Limited
48-3554-11 Aries Electronics 288670 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3554-11 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437531-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS
6-1437531-6 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437531-6 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-1437531-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 18POS 500 SERIES Global Thunder Electronics Co.,Ltd