Location : Home > A > ASD3-20.000MHZ-EC-T3
ASD3-20.000MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD3-20.000MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD3-20.000MHZ-EC-T3 OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD 88470 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD3-20.000MHZ-EC-T3 OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD 57709 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD3-20.000MHZ-EC-T3 OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD 62435 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD3-20.000MHZ-EC-T3 OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD 88470 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB3-3I-14M31818 Crystals and Oscillators Oscillators 14.31818MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-3I-14M31818 CTS 39790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1768192 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole