Location : Home > A > ASD1-7.3728MHZ-EC-T3
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 57069 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 61795 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD1-7.3728MHZ-EC-T3 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1354260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole