Location : Home > A > ASD1-7.3728MHZ-EC-T
ASD1-7.3728MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-7.3728MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-7.3728MHZ-EC-T OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD 98490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD1-7.3728MHZ-EC-T OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-145-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-87-120-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 120 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1722670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722670000 Weidmuller 147380 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
812-22-014-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-014-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 14POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 14POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
09330009858 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers JUMPER ACROSS 1X8 BLACK 16A
S8B-ZR(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
M80-8631042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Plug Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
51004-1300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
51004-1300 Distributor 234850 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
51004-1300 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
51004-1300 Semiconductor 31495 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
51004-1300 STOCK 45900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1614920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1614920000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1614920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 26POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1614920000 Weidmuller 157030 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited