Location : Home > A > ASD1-1.8432MHZ-LR-T
ASD1-1.8432MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-1.8432MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-1.8432MHZ-LR-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-1.8432MHZ-LR-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 56949 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-1.8432MHZ-LR-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 61675 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD1-1.8432MHZ-LR-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8450-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8450-310C Aries Electronics 157790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8450-310C Aries Electronics 278790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38060-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38060-13-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38060-13-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387890309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CONN STRIP CB BTS FT 11 ASY
79107-0021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
5450654 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450654 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450654 Phoenix Contact 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450654 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232360-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-2232360-3 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2232360-3 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ CONN RCPT HOUSING 9POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-2232360-3 TE Connectivity AMP Connectors 279210 2016+ CONN RCPT HOUSING 9POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com