Location : Home > A > ASD-33.333MHZ-LC-T
ASD-33.333MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD-33.333MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD-33.333MHZ-LC-T OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 41855 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD-33.333MHZ-LC-T OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 98930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD-33.333MHZ-LC-T OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD-33.333MHZ-LC-T OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD 98930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-43-141-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-87-020-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-020-40-252101 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-020-40-252101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-020-40-252101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP050-1X26-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS GOLD