Location : Home > A > ASD-1.8432MHZ-LC-T
ASD-1.8432MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD-1.8432MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD-1.8432MHZ-LC-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 41815 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD-1.8432MHZ-LC-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 99110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD-1.8432MHZ-LC-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 57239 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD-1.8432MHZ-LC-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 99110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
17-140 Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 17 POS EKT Electronics Co., Ltd