Location : Home > A > ASCO2-2.048MHZ-L-T3
ASCO2-2.048MHZ-L-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASCO2-2.048MHZ-L-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASCO2-2.048MHZ-L-T3 OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 88300 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASCO2-2.048MHZ-L-T3 OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 56919 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASCO2-2.048MHZ-L-T3 OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 61645 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASCO2-2.048MHZ-L-T3 OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 88300 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
147427-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
326-83-150-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-796696-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796696-7 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796696-7 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 40POS TIN
40-0501-30 Aries Electronics 147230 2016+ CONN SOCKET SIP 40POS TIN Unitronix Electronics Limited
40-0501-30 Aries Electronics 297150 2016+ CONN SOCKET SIP 40POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-0501-30 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-1437426-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
9-1437426-2 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
9-1437426-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9-1437426-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-1437426-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 16POS 5.08MM BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
431601-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431601-19-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67683-015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
431500-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
DF11-14DP-2DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1748390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748390000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 18POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748390000 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1761681-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
45206-600230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
45206-600230 3M 147680 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 6POS Unitronix Electronics Limited
45206-600230 3M 298450 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104935-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold