Location : Home > A > ASCO-12.500MHZ-EK-T
ASCO-12.500MHZ-EK-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASCO-12.500MHZ-EK-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASCO-12.500MHZ-EK-T OSC X0 12.5MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASCO-12.500MHZ-EK-T OSC X0 12.5MHZ CMOS SMD 57739 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASCO-12.500MHZ-EK-T OSC X0 12.5MHZ CMOS SMD 62465 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASCO-12.500MHZ-EK-T OSC X0 12.5MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562002020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws